Súprava automatizácie krídlových brán PNI MAB300LR, s 2 motormi 40W, diaľkovými ovládačmi a ovládacím panelom, fotobunkami a svietidlom, dĺžka brány 2 x 2,5 m max, hmotnosť brány 200 kg
Balík automatiky otvárania krídlových brán, obsahuje riadiacu jednotku, 2 40W piestové motory, dva diaľkové ovládače, 2 fotobunky, signálnu lampu a montážne príslušenstvo.
Dostupnosť: Vypredané
SKU
PNI-MAB300LR
Automatizácia otočných brán PNI MAB300LR
Automatizačný systém pre otočné brány
Súprava automatizácie otvárania otočných brán je vybavená dvoma 40W motormi s maximálnou rýchlosťou otáčania 200 ot./min., ktoré dokážu otvárať alebo zatvárať brány s maximálnou hmotnosťou 200 kg a maximálnou dĺžkou 2,5 metra. Súprava automatizácie brány PNI MAB300LR obsahuje základné komponenty potrebné na uvedenie praktického systému kontroly prístupu do prevádzky: riadiacu jednotku, dva piestové motory (maximálne predĺženie 300 mm), dva diaľkové ovládače, dve fotobunky, výstražné svetlo, gumenú zarážku a montážnu súpravu príslušenstva.
Diaľkové ovládanie, kompatibilné zariadenia
Bránu je možné otvárať a zatvárať diaľkovým ovládaním. Systém podporuje pripojenie ďalších zariadení na kontrolu prístupu, ako sú elektromagnetické brány, elektromagnety na zaistenie otvorenej brány, prístupové tlačidlá, prístupové klávesnice. Voliteľne je možné systém pripojiť k solárnemu systému alebo záložnej batérii 24V.
popis obrázka
Automatické zatváranie s oneskorením
Detekcia prekážok
Dĺžka piestu
Schéma inštalácie - rozmery
Uhol otvorenia brány môžete nastaviť podľa rozmerov v tabuľke.
- D - požadovaný uhol otvorenia
Hodnoty v stĺpcoch A, B, C, E a L sú vyjadrené v mm.
Hodnoty v stĺpci D sú vyjadrené v stupňoch.
Dĺžka úplne zatvoreného/otvoreného piestu je uvedená v dokumentácii, na obrázku aj v manuáli.
Video prezentácia
Assembly of PNI MAB300 gate automation kit
PNI Relay SmartHome RG120LR WiFi for Garage Door Opener Control Monitored UK
Write Your Own Review
You're reviewing:Súprava automatizácie krídlových brán PNI MAB300LR, s 2 motormi 40W, diaľkovými ovládačmi a ovládacím panelom, fotobunkami a svietidlom, dĺžka brány 2 x 2,5 m max, hmotnosť brány 200 kg
Your Rating
Obsah balenia
Používateľská príručka Áno
Motor Áno, 2
Ovládací panel Áno
Lampa Áno
Fotobunky Áno, 2 ks.
Diaľkové ovládanie Áno, 2 ks.
mólo Áno, 2 kusy
Montážne príslušenstvo Áno
Kus zámku brány Áno
Charakteristiky motora
kŕmenie 24V
Výkon 40W x 2
Maximálna hmotnosť dverí 200 kg
Maximálna dĺžka krídla brány 2,5 m x 2
Rýchlosť natiahnutia paže 1,6 cm/s.
Otáčky motora 250 ot./min.
Odolný voči poveternostným vplyvom Áno, IP55
Maximálne pracovné predĺženie 300 mm
Uhol otvorenia 90° - 110°
Funkcie diaľkového ovládania
Batéria Alkalické, 23A, 8V
veľkosť 38 x 14 x 58 mm
Komunikačná vzdialenosť Do 50 m
Frekvencia 433 MHz
Vlastnosti lampy
kŕmenie 12 – 265 V
Výkon 1,5 W
veľkosť 90 x 80 x 140 mm
Funkcie fotobunky
kŕmenie 12 / 24V
Komunikačná vzdialenosť Do 10 m
veľkosť 75 x 30 x 50 mm