Spínaný zdroj napätia PNI ST30A 12V 30A 360W
Spínaný zdroj napätia PNI ST30A, 12V, 30A, 360W, ochranné funkcie
Dostupnosť: Skladom
SKU
PNI-ST30A
napájací zdroj, zdroj napätia, PNI, dohľad, CCTV
Viacnásobné použitie
Technické vlastnosti
Medzi najdôležitejšie technické vlastnosti napájacieho zdroja PNI ST30A patrí schopnosť poskytovať výstupné napätie 12 V DC a maximálny výstupný prúd 30 A s celkovým výkonom 360 W.
  • Rozmery: 115 x 50 x 210 mm
  • Hmotnosť: 579 gramov
Nepretržité a bezvýkyvné napájanie
Write Your Own Review
You're reviewing:Spínaný zdroj napätia PNI ST30A 12V 30A 360W
Your Rating
Identifikácia produktu
Kód produktu PNI-ST30A
Výrobca PNI
Vlastnosti
Vstupné napätie 110 V ~ 220 V AC
Výstupné napätie 12 V DC
Výstupný prúd 30A max
Výstupný výkon 360 W
Ochrana proti preťaženiu Áno
Prevádzková teplota -26 °C ~ +80 °C
Rozmery (D x V x Š) / Hmotnosť 115 x 50 x 210 mm / 579 g