Napäťový menič PNI SP2000W s čistou sínusoidou, vstup 12V DC, výstup 230V AC, výkon 2000W
Napäťový menič PNI SP2000W s čistým sínusoidom
Dostupnosť: Vypredané
SKU
PNI-SP2000W
PRIPOJENIA
Zásuvka 220V
Menič PNI SP2000W je vybavený dvoma zásuvkami s výstupným striedavým napätím 230 V, čistá sínusová vlna, na napájanie akéhokoľvek elektrického spotrebiča.
Viacero aplikácií
Aplikácie
varovania
Upozornenie na prevádzkový stav
Kompatibilita
Menič je možné použiť v akomkoľvek vozidle, pretože je určený na transformáciu napätia dodávaného 12 V batériou na napätie 230 V 50 Hz. Používa sa iba pri priamom pripojení k autobatérii.
kŕmenie
Ochrana pred prehriatím
Nekompatibilné so solárnymi panelmi
solárny panel
Write Your Own Review
You're reviewing:Napäťový menič PNI SP2000W s čistou sínusoidou, vstup 12V DC, výstup 230V AC, výkon 2000W
Your Rating
Identifikácia produktu
Príkladný Pre indukčné/odporové záťaže
Kód produktu PNI-SP2000W
Všeobecné vlastnosti
Výstupný výkon 2000 W nepretržitý výkon
Vstupné napätie 12V jednosmerný prúd
Výstupné napätie 220 V
Pracovná frekvencia 50 Hz
Aktívne chladenie S ventilátorom
Maximálny výstupný výkon
Spotreba v pohotovostnom režime 10 – 15 W
Efektívnosť >88 %
Preťažiteľnosť > 120 %
Dĺžka kábla 44 cm
Výstupný priebeh Čistý sínusoid
Prevádzková teplota -10°C ~ +40°C
Skladovacia teplota -20°C ~ +55°C
veľkosť 440 x 220 x 100 mm
Hmotnosť 4,27 kg
Vlhkosť ≤ 90 %
Alarmy a ochrany
Varovanie pred preťažením Áno
Tepelná ochrana Áno
Ochrana pred skratom Áno
Ochrana pred preťažením Áno
PRIPOJENIA
Zásuvka 230V 2 zásuvky