Automatizačná sada krídlových brán PNI MAB300LR, 2 motory 40W, brána 2 x 2,5 m max, hmotnosť brány 200 kg s inteligentným relé RG120LR súčasťou balenia
Dostupnosť: Vypredané
SKU
PNI-MAB3LR-RG
PNI-MAB300LR - Automatická súprava pre otočnú bránu PNI MAB300LR s 2 motormi 40 W, diaľkovými ovládačmi a ovládacím panelom, fotobunkami a svetlom, dĺžka brány 2 x 2,5 m max., hmotnosť brány 200 kg
Automatizácia otočných brán PNI MAB300LR
Automatizačný systém pre otočné brány
Súprava automatizácie otvárania otočných brán je vybavená dvoma 40W motormi s maximálnou rýchlosťou otáčania 200 ot./min., ktoré dokážu otvárať alebo zatvárať brány s maximálnou hmotnosťou 200 kg a maximálnou dĺžkou 2,5 metra. Súprava automatizácie brány PNI MAB300LR obsahuje základné komponenty potrebné na uvedenie praktického systému kontroly prístupu do prevádzky: riadiacu jednotku, dva piestové motory (maximálne predĺženie 300 mm), dva diaľkové ovládače, dve fotobunky, výstražné svetlo, gumenú zarážku a montážnu súpravu príslušenstva.
Diaľkové ovládanie, kompatibilné zariadenia
Bránu je možné otvárať a zatvárať diaľkovým ovládaním. Systém podporuje pripojenie ďalších zariadení na kontrolu prístupu, ako sú elektromagnetické brány, elektromagnety na zaistenie otvorenej brány, prístupové tlačidlá, prístupové klávesnice. Voliteľne je možné systém pripojiť k solárnemu systému alebo záložnej batérii 24V.
popis obrázka
Automatické zatváranie s oneskorením
Detekcia prekážok
Dĺžka piestu
Schéma inštalácie - rozmery
Uhol otvorenia brány môžete nastaviť podľa rozmerov v tabuľke.
- D - požadovaný uhol otvorenia
Hodnoty v stĺpcoch A, B, C, E a L sú vyjadrené v mm.
Hodnoty v stĺpci D sú vyjadrené v stupňoch.
Dĺžka úplne zatvoreného/otvoreného piestu je uvedená v dokumentácii, na obrázku aj v manuáli.
PNI-SmartHome-RG120LR
Diaľkové ovládanie garážovej brány (otvorenie/zatvorenie)
Kompatibilné s aplikáciou Tuya Smart
PNI-SmartHome-RG120LR
Jednoduchá inštalácia
Zabezpečuje bezpečnosť vášho domova
Write Your Own Review
You're reviewing:Automatizačná sada krídlových brán PNI MAB300LR, 2 motory 40W, brána 2 x 2,5 m max, hmotnosť brány 200 kg s inteligentným relé RG120LR súčasťou balenia
Your Rating
PNI-MAB300LR – Sada na automatizáciu krídlových brán PNI MAB300LR, s 2 motormi 40 W, diaľkovými ovládačmi a ovládacím panelom, fotobunkami a lampou, dĺžka brány 2 x 2,5 m max., hmotnosť brány 200 kg
Obsah balenia
Návod na použitie Áno
Motor Áno, 2
Ovládací panel Á
Lampa Á
Fotobunky Áno, 2 ks.
Diaľkové ovládanie Áno, 2 ks.
Kľúče Áno, 2 ks
Montážne príslušenstvo Áno
Zaisťovací diel brány Á
Vlastnosti motora
Napájanie 24
Výkon 40 W x 2
Maximálna hmotnosť brány 200 kg
Maximálna dĺžka bránového krídla 2,5 m x 2
Rýchlosť predĺženia ramena 1,6 cm/sek.
Rýchlosť motora 250 ot/min
Odolnosť proti poveternostným vplyvom Áno, IP55
Maximálne pracovné predĺženie 300 mm
Uhol otvorenia 90° - 110
Vlastnosti diaľkového ovládania
Batéria Alkalická, 23A, 8V
Rozmery 38 x 14 x 58 mm
Komunikačná vzdialenosť Až do 50 m
Frekvencia 433 MHz
Vlastnosti lampy
Napájanie 12-265 V
Výkon 1,5 W
Rozmery 90 x 80 x 140 mm
Vlastnosti fotobunky
Napájanie 12 / 24V
Komunikačná vzdialenosť Do 10 m
Rozmery 75 x 30 x 50 mm
Vlastnosti
Napájanie 5
Relé 1 ks
Spotreba 1,0
Diaľkové ovládanie Prostredníctvom internetu
Frekvencia Wifi 2,4 GHz
Štandard WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Farba Čierna
Kompatibilná aplikácia Tuya Smart
Dĺžka senzorového kábla 5
Rozmery 44 x 22 x 60 mm
Pracovná teplota -10 °C ~ +50 °C